Miód akacjowy
Miód faceliowy
Miód gryczany
Miód jabłoniowy
Miód lawendowy
Miód leśny
Miód lipowy
Miód mniszkowy
Miód rzepakowy
Miód spadziowy
Miód wielokwiatowy
Miody świata
Miód pomarańczowy
Miód wrzosowy
1.1 kg
1.2 kg
350 g

Miód gryczany

To ciemnobursztynowy miód o intensywnym zapachu i smaku, który jest bogaty w minerały i witaminy. Zwłaszcza magnez. Jest nieocenionym źródłem pierwiastków wspomagających leczenie chorób układu krążenia i miażdżycy. Nasz miód z kwiatów gryki stosuje się w chorobie niedokrwiennej, wynikającej z niedoboru żelaza. Wspiera rekonwalescencję po złamaniach. Jest także kopalnią naturalnych elementów wspierających pracę mózgu – mówi się o nim „przedłużacz życia”. Warto go mieć w swoim domu i stosować dodając do różnych potraw, herbaty, ciepłego mleka.

Nasze miody gryczane pochodzą od sprawdzonych, pewnych pszczelarzy – fachowców w swojej branży. Pasieki wywodzą się z terenów, gdzie natura jest najważniejsza. Częste kontrole naszych miodów wpływają na doskonały efekt finalny, wszystko dlatego aby zaspokoić Twoje i nasze oczekiwania. Proces przebiega pod okiem Inspekcji Weterynaryjnej, a nasz zakład zarejestrowany jest pod numerem weterynaryjnym: 30096003.

Nasze miody to sama natura - wszystkiego najzdrowszego!

Sortuj:
Alfabetycznie
|
Po cenie (rosnąco)
|
Po cenie (malejąco)

Chcesz być na bieżąco z ofertą oraz nowościami w naszym sklepie?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

copyright ⓒ Dolina Lawendy 2021    |    Pozycjonowanie i tworzenie stron ACTIVATE.pl

Moje konto

Katalog

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Kliknij tutaj aby przeczytać więcej.