Miód akacjowy
Miód faceliowy
Miód gryczany
Miód jabłoniowy
Miód lawendowy
Miód leśny
Miód lipowy
Miód mniszkowy
Miód rzepakowy
Miód spadziowy
Miód wielokwiatowy
Miody świata
Miód pomarańczowy
Miód wrzosowy
1.1 kg
1.2 kg
350 g

Miód lipowy

Jednym z najbardziej cenionych miodów w Polsce jest bez wątpienia miód produkowany z kwiatów lipy. Złocisto-bursztynowy i gęsty z nutą goryczki i wyraźnym akcentem kwiatowym. W stanie płynnym – o konsystencji gęstego oleju - miód z kwiatów lipy przybiera kolor bursztynowy, jasnożółty, brązowy lub zielonkawy. Po krystalizacji kolor jaśnieje, a spoistość przeistacza się w drobnoziarnistą. Miód z kwiatów lipy jest niezastąpiony w leczeniu schorzeń górnych i dolnych dróg oddechowych, wspomaga serce i układ krążenia. Jest powszechnie stosowany w łagodzeniu dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego. Działa kojąco na układ nerwowy.

Chyba każdy z nas był kiedyś leczony za pomocą lipy - warto zapytać babcię czy dziadka. Ten rodzaj miodu to połączenie właściwości zdrowotnych (zwłaszcza antybakteryjnych i antywirusowych) kwiatów lipowych i naturalnego lekarstwa - miodu. Kilka jego łyżek i letnia herbata (do 40 stopni) postawi na nogi szybciej niż niejedna pigułka. Godny polecenia!

Sortuj:
Alfabetycznie
|
Po cenie (rosnąco)
|
Po cenie (malejąco)

Chcesz być na bieżąco z ofertą oraz nowościami w naszym sklepie?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

copyright ⓒ Dolina Lawendy 2021    |    Pozycjonowanie i tworzenie stron ACTIVATE.pl

Moje konto

Katalog

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Kliknij tutaj aby przeczytać więcej.