Miód akacjowy
Miód faceliowy
Miód gryczany
Miód jabłoniowy
Miód lawendowy
Miód leśny
Miód lipowy
Miód mniszkowy
Miód rzepakowy
Miód spadziowy
Miód wielokwiatowy
Miody świata
Miód pomarańczowy
Miód wrzosowy
1.1 kg
1.2 kg
350 g

Miód malinowy

Rzadki, a co za tym idzie niezwykle cenny miód malinowy to produkt, który cechuje się wyjątkowym smakiem i cudownym aromatem - nie sposób zapomnieć doznać, jakie się odczuwa po jego spróbowaniu. Niestety, z powodu niewielkiej ilości plantacji tych słodkich owoców o różowej barwie i naturalnie występujących roślin bardzo trudno jest znaleźć tę odmianę na sklepowych półkach. Mała jego ilość wynika również z krótkiego okresu kwitnienia – zaledwie trzy tygodnie – w czasie których pracowite pszczółki nie są w stanie pobrać zbyt dużej ilości nektaru.

Jeśli chodzi o charakterystykę miodu malinowego, to przede wszystkim należy zwrócić uwagę na jego wyjątkowy smak, zarazem słodki i kwaskowaty, oraz niesamowity aromat wynikający z bardzo dużej zawartości olejków eterycznych. Po wyprodukowaniu ma piękny, złocisty kolor, który pod wpływem krystalizacji zmienia się na biały. Ten rodzaj może być używany do słodzenia potraw i napojów, tworzenia nalewek, doskonale sprawdza się również w kuracjach antybakteryjnych i walce z chorobami układu odpornościowego.

Sortuj:
Alfabetycznie
|
Po cenie (rosnąco)
|
Po cenie (malejąco)

Chcesz być na bieżąco z ofertą oraz nowościami w naszym sklepie?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

copyright ⓒ Dolina Lawendy 2021    |    Pozycjonowanie i tworzenie stron ACTIVATE.pl

Moje konto

Katalog

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Kliknij tutaj aby przeczytać więcej.