Miód faceliowy 1.1kg z polskiej pasieki - na serce

37,00 zł
Brutto

Miód faceliowy 1.1 kg - słodkie i organiczne źródło zdrowia. 100% natury! 

Ilość
W magazynie

Miód faceliowy 1.1 KG - samo zdrowie i słodycz w produktach z natury

Miód faceliowy zdobywa coraz większą popularność w naszym kraju i trudno się temu dziwić. Jest słodki (zawiera dużo glukozy i fruktozy), czysty, zdrowy, naturalny, ekonomiczny i do tego typowo polski! Czego chcieć więcej? 

Miód faceliowy, jak każdy prawdziwy miód, jest naturalnym wrogiem przeziębień, bakterii i wirusów. 

Krupiec z facelii to dzieło wielowitaminowe i wielomikroelementowe (magnez, wapń, potas walczą o palmę pierwszeństwa z witaminami A, C, B i K). Duża ilość glukozy i fruktozy to najlepszy ekologiczny energetyk dostępny pod tą i inna szerokością geograficzną. Polecamy stosowanie przy wzmożonym wysiłku intelektualnym i fizycznym. A oto instrukcja przygotowania izotoniku: letnia woda 250ml, dwie łyżki miodu z facelii (koniecznie z Doliny Lawendy), plasterek grapefruita lub cytryny, szczypta soli. Wymieszać, wypić i poczuć jak działa.

Glukoza to paliwo serca. Nie dziwi zatem, że miód faceliowy będzie wspomagał jego pracę i cały układ krążenia. Gdzie jeszcze sprawdzi się facelia? W dolegliwościach ze strony układu trawiennego oraz astmie oskrzelowej.

Ponieważ wyznajemy zasadę 3x100: 100% gwarancji, 100% natury i 100% zadowolenia nasze miody zawsze są prawdziwe, naturalne i... zadowolone? Nie. Miody nie są zadowolone. Ty będziesz. :)

facelia 1.1
97 Przedmioty

Opis

Waga Netto
1.1 kg
Rodzaj miodu
Kwiatowy