Miód gryczany naturalny

40,00 zł
Brutto

Miód z kwiatów gryki - intensywny, zdecydowany, oryginalny smak natury - 1.1 KG

Ilość
W magazynie

MIÓD GRYCZANY 1.1KG

Miód gryczany - inny niż wszystkie miody kwiatowe - ma zdecydowany smak, który zmysłami odbierany jest w dwójnasób. Pierwsze wrażenie to dominująca słodycz, kolejny etap tej smakowej podróży to delikatna ale wyczuwalna krztyna czegoś bardziej pikantnego. Co to jest? Bóg raczy wiedzieć. Jest i cieszy! Oprócz niepodważalnych właściwości zdrowotnych cudownie walory smakowe można wykorzystać choćby w domowej kuchni. Moim ulubionym zastosowaniem miodu gryczanego jest dodanie półtorej łyżki do podwójnego espresso. Niebo w gębie, a w żyłach energia. 

Miód gryczany jest nieocenionym źródłem biopierwiastków wspomagających choroby układu krążenia i miażdżycy, a także dobrodziejstwem przy wszelkich złamaniowych rekonwalescencjach. Gryka uwalnia energię potrzebną do pracy mózgu. Jest prawdziwym bio-nektarem dla ducha i ciała. Zawiera bardzo dużo magnezu.

Czasami nazywamy go miodem dla prawdziwych twardzieli (obojga płci). Zatem kobieto! Mężczyzno! Nie czekaj na zakup miodu gryczanego z Doliny Lawendy. Kup i czekaj na następstwa. Efekt piorunujący, efektowny i murowany jak stodoła za środki Unijne.

Dobrym sposobem przechowywania miodu gryczanego jest zacienione i chłodne miejsce.

Miód gryczany z Dolinay Lawendy – wytwór w 100% naturalny i w 100% polski.

gryka 1.1
36 Przedmioty

Opis

Waga Netto
1.1 kg
Rodzaj miodu
Kwiatowy

Zobacz także