Miód akacjowy
Miód faceliowy
Miód gryczany
Miód jabłoniowy
Miód lawendowy
Miód leśny
Miód lipowy
Miód mniszkowy
Miód rzepakowy
Miód spadziowy
Miód wielokwiatowy
Miody świata
Miód pomarańczowy
Miód wrzosowy
1.1 kg
1.2 kg
350 g

Miody polskie

Dlaczego warto sięgać po miód wrzosowy, rzepakowy, wielokwiatowy, spadziowy, lipowy, akacjowy czy inny? Po pierwsze - jest na wyciągnięcie ręki, po drugie – ma dobroczynny wpływ na nasz organizm, po trzecie - jest pozbawiony chemicznych dodatków, których dzisiejsi producenci żywności, kosmetyków i innych produktów, oferują w nadmiarze. Większość chorób, na co niestety współczesna medycyna przymyka oko, bierze się ze złej diety.  

Co zatem zrobić, by zdrowo się odżywiać? Małymi kroczkami należy zmieniać nawyki żywieniowe. Może warto zacząć od wprowadzenia do codziennej diety - miodu - którym od wieków leczyły różne dolegliwości nasze babki. Miód pomagał im na przeziębienia, problemy z układem pokarmowym, wpływał na cerę, dlatego zawsze stał na półce domowej apteczki. Może warto więc wrócić do starych zwyczajów?

Dzisiaj na temat miodu wiemy więcej. To przede wszystkim naturalny antybiotyk, który w połączeniu z cebulą czy czosnkiem, przynosi ulgę w stanach zapalnych, przeziębieniu czy grypie. Miód ma również działanie profilaktyczne – zapobiega infekcjom – zwłaszcza w okresach jesienno – wiosennych. To także "odtruwacz organizmu", który wypijany codziennie z wodą i z cytryną, oczyszcza nasz organizm ze zbędnych toksyn, wpływając jednocześnie na pracę naszego serca.

Sortuj:
Alfabetycznie
|
Po cenie (rosnąco)
|
Po cenie (malejąco)

Chcesz być na bieżąco z ofertą oraz nowościami w naszym sklepie?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

copyright ⓒ Dolina Lawendy 2021    |    Pozycjonowanie i tworzenie stron ACTIVATE.pl

Moje konto

Katalog

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Kliknij tutaj aby przeczytać więcej.