Miody świata

Miody świata - to nowy dział naszego sklepu, w którym proponujemy coś nowego, coś świeżego i niecodziennego. Spośród wielu nowych miodów, jakie dane nam było spróbować, prym wiedzie hiszpański kasztan. Niebywały i cudowny miód. Wkrótce będzie dostępny w naszym sklepie. Skupiliśmy się na Półwyspie Iberyjskim i hiszpańskich miodach. Zaczynamy od tymiankowego, migdałowego, cytrynowego, kasztanowego (!), lawendowego. Z każdym miesiącem, będziemy proponować miody z różnych zakątków świata! Warto spróbować.

Jest rzeczą niebywałą z nektarów i spadzi pszczoły potrafią stworzyć miód. Planujemy między innymi czeski świerk, niemiecką koniczynę, a nawet litewski kmin. Próbowaliśmy. Z niecierpliwością oczekujemy na wprowadzenie tych miodów do naszej oferty. Proszę nas bacznie śledzić. To nie jedyna miodowa niespodzianka, jaką szykujemy. Wszystkiego najsmaczniejszego!

Chcesz być na bieżąco z ofertą oraz nowościami w naszym sklepie?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

copyright ⓒ Dolina Lawendy 2020    |    Pozycjonowanie i tworzenie stron ACTIVATE.pl

Moje konto

Katalog

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Kliknij tutaj aby przeczytać więcej.