DOLINA LAWENDY - Dlaczego nasze miody są najlepsze?

Naturalne i oryginalne miody pszczele

W dzisiejszych czasach pośród ogromu chemicznych dodatków warto stawiać na artykuły pochodzenia naturalnego, o bogatych właściwościach - a najlepiej prozdrowotnych. Już od starożytności wiadomo, że niezwykle cennym wyrobem jest oryginalny, naturalny miód pszczeli. Jest nie tylko dobry w smaku i służy za zdrowe źródło cukru (fruktozy i glukozy), ale również ma właściwości bakteriobójcze oraz neutralizuje toksyny dzięki obecności wielu enzymów. Zawiera dużo składników odżywczych oraz witamin, dzięki czemu może służyć poprawie samopoczucia podczas przeziębienia. Niewątpliwą i bardzo charakterystyczną zaletą oryginalnego miodu jest to, że jeśli jest przechowywany w odpowiednich warunkach to nie ulega zepsuciu.

Stosowanie naturalnego miodu pszczelego ma również zbawienne działanie dla urody. Dzięki właściwościom bakteriobójczym świetnie działa na zmiany skórne, suchość, oparzenia i trądzik. Obecnie modne jest przygotowywanie domowych maseczek z tym produktem, na przykład w połączeniu z płatkami owsianymi. Świetnie działa również jako odżywka na włosy lub balsam do ust.

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze, naturalne miody polskie i zagraniczne. W zależności od rodzaju rośliny, na bazie której został wyprodukowany przez pszczoły, może mieć nieco inny kolor, aromat, smak i właściwości. Na stronie każdego z naszych polskich i zagranicznych produktów pszczelich znajdziesz dokładny opis jego cech, dzięki czemu możesz wybrać najlepszy wariant smakowy dla siebie. Proponujemy zarówno rodzaj nektarowy - ze słodkiej cieczy kwiatowej, jak i spadziowy – z lepkiej substancji z drzew iglastych.

W kategorii miodów polskich znajdują się na przykład dobrze wszystkim znane lipowy, rzepakowy czy akacjowy, a także nieco bardziej alternatywne propozycje, takie jak mniszkowy, jabłoniowy czy nawłociowy. Oryginalne wyroby zza granicy są często trudno dostępne w Polsce – dlatego polecamy ich zakup na naszej stronie. Dostępne są między innymi oryginalne warianty takie jak eukaliptusowy, lawendowy lub cytrynowy. Polecamy również nasze naturalne produkty pszczele, na przykład pyłek czy woski.

Tu nas znajdziesz:

https://www.facebook.com/dolinalawendy/

Nasze punkty stacjonarne:
Warszawa Plac Żelaznej Bramy 1
Warszawa TESCO ul. Górczewska 212/218
Warszawa E.Leclerc ul. Ciszewskiego 14
Galeria Podkowa Leśna ul. Gołębia 26

Chcesz być na bieżąco z ofertą oraz nowościami w naszym sklepie?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

copyright ⓒ Dolina Lawendy 2021    |    Pozycjonowanie i projektowanie stron ACTIVATE

Moje konto

Katalog

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Kliknij tutaj aby przeczytać więcej.